LD39080PT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Imaj ka reprezantasyon. Gade espesifikasyon pou detay pwodwi.
Pwodwi Apèsi sou lekòl la
Nimewo Pati: LD39080PT18-R
Manifakti / Brand: STMicroelectronics
Pwodwi deskripsyon IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK
Datasheets: LD39080PT18-R.pdf
RoHs Status Plon gratis / RoHS konfòme
Stock kondisyon 63547 pcs stock
Bato de Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 63547 pcs
Referans Pri (Nan dola ameriken)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
Mande Quote
  • Kantite:
Tanpri, ban nou pri sib ou a si kantite pi gran pase sa yo parèt.
  • Nimewo Pati
  • Non biznis lan
  • Kontakte Non
  • E-mail
  • Mesaj
Espesifikasyon nan LD39080PT18-R
Nimewo Pati LD39080PT18-R Manifakti STMicroelectronics
Deskripsyon IC REG LINEAR 1.8V 800MA PPAK Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 63547 pcs Done fèy LD39080PT18-R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 800mA Voltage - Sòti (Min / Fiks) 1.8V
Voltage - Sòti (Max) - Voltage - Antre (Max) 6V
Founisè Aparèy pake PPAK Seri -
Pwoteksyon Features Over Current, Over Temperature, Short Circuit Anbalaj Original-Reel®
Pake / Ka TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR -
Kalite Sòti Fixed Sòti konte genyen Positive
Lòt non yo 497-6016-6 Operating Tanperati -40°C ~ 125°C
Kantite regilatè yo 1 Mounting Kalite Surface Mount
Detaye Deskripsyon Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA PPAK Kouran - Quiescent (Iq) 2.5mA
Kouran - Sòti 800mA Kontwòl Features Enable