LD39080DT33-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39080DT33-R Image
Imaj ka reprezantasyon. Gade espesifikasyon pou detay pwodwi.
Pwodwi Apèsi sou lekòl la
Nimewo Pati: LD39080DT33-R
Manifakti / Brand: STMicroelectronics
Pwodwi deskripsyon IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
Datasheets: LD39080DT33-R.pdf
RoHs Status Plon gratis / RoHS konfòme
Stock kondisyon 52689 pcs stock
Bato de Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 52689 pcs
Referans Pri (Nan dola ameriken)
1 pcs
Mande Quote
  • Kantite:
Tanpri, ban nou pri sib ou a si kantite pi gran pase sa yo parèt.
  • Nimewo Pati
  • Non biznis lan
  • Kontakte Non
  • E-mail
  • Mesaj
Espesifikasyon nan LD39080DT33-R
Nimewo Pati LD39080DT33-R Manifakti STMicroelectronics
Deskripsyon IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 52689 pcs Done fèy LD39080DT33-R.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 800mA Voltage - Sòti (Min / Fiks) 3.3V
Voltage - Sòti (Max) - Voltage - Antre (Max) 6V
Founisè Aparèy pake DPAK Seri -
Pwoteksyon Features Over Current, Over Temperature, Short Circuit Anbalaj Original-Reel®
Pake / Ka TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Kalite Sòti Fixed Sòti konte genyen Positive
Lòt non yo 497-6015-6 Operating Tanperati -40°C ~ 125°C
Kantite regilatè yo 1 Mounting Kalite Surface Mount
Detaye Deskripsyon Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA DPAK Kouran - Quiescent (Iq) 2.5mA
Kouran - Sòti 800mA Kontwòl Features -