ISC0324D12
XP PowerXP Power
ISC0324D12 Image
Imaj ka reprezantasyon. Gade espesifikasyon pou detay pwodwi.
Pwodwi Apèsi sou lekòl la
Nimewo Pati: ISC0324D12
Manifakti / Brand: XP Power
Pwodwi deskripsyon DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Datasheets: ISC0324D12.pdf
RoHs Status Pran gratis / verifikasyon envantè demann
Stock kondisyon 4764 pcs stock
Bato de Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 4764 pcs
Referans Pri (Nan dola ameriken)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
Mande Quote
  • Kantite:
Tanpri, ban nou pri sib ou a si kantite pi gran pase sa yo parèt.
  • Nimewo Pati
  • Non biznis lan
  • Kontakte Non
  • E-mail
  • Mesaj
Espesifikasyon nan ISC0324D12
Nimewo Pati ISC0324D12 Manifakti XP Power
Deskripsyon DC DC CONVERTER +/-12V 3W Plon gratis Status / RoHS Status Pran gratis / verifikasyon envantè demann
Kantite ki disponib 4764 pcs Done fèy ISC0324D12.pdf
Voltage - Sòti 3 - Voltage - Sòti 2 -12V
Voltage - Sòti 1 12V Voltage - Izolasyon 1.5kV
Voltage - Antre (Min) 9V Voltage - Antre (Max) 36V
Kalite Isolated Module Size / dimansyon 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (24.0mm x 13.7mm x 8.0mm)
Seri ISC03 Pouvwa (Watts) 3W
Anbalaj Bulk Pake / Ka 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Lòt non yo 1470-3898
ISC0324D12-ND
Operating Tanperati -40°C ~ 100°C
Nimewo nan Outputs 2 Mounting Kalite Surface Mount
Karakteristik yo Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO Efikasite 80%
Detaye Deskripsyon Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 9V - 36V Input Kouran - Sòti (Max) 125mA, 125mA