DNR30US12
XP PowerXP Power
DNR30US12 Image
Imaj ka reprezantasyon. Gade espesifikasyon pou detay pwodwi.
Pwodwi Apèsi sou lekòl la
Nimewo Pati: DNR30US12
Manifakti / Brand: XP Power
Pwodwi deskripsyon AC/DC CONVERTER 12V 30W
Datasheets: DNR30US12.pdf
RoHs Status Plon gratis / RoHS konfòme
Stock kondisyon 2226 pcs stock
Bato de Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2226 pcs
Referans Pri (Nan dola ameriken)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
Mande Quote
  • Kantite:
Tanpri, ban nou pri sib ou a si kantite pi gran pase sa yo parèt.
  • Nimewo Pati
  • Non biznis lan
  • Kontakte Non
  • E-mail
  • Mesaj
Espesifikasyon nan DNR30US12
Nimewo Pati DNR30US12 Manifakti XP Power
Deskripsyon AC/DC CONVERTER 12V 30W Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 2226 pcs Done fèy DNR30US12.pdf
Voltage - Sòti 4 - Voltage - Sòti 3 -
Voltage - Sòti 2 - Voltage - Sòti 1 12V
Voltage - Izolasyon 3kV Voltage - Antre 90 ~ 264 VAC
Kalite Enclosed Size / dimansyon 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
Seri DNR Pouvwa (Watts) 30W
Lòt non yo 1470-1098 Operating Tanperati -20°C ~ 70°C (With Derating)
Nimewo nan Outputs 1 Mounting Kalite DIN Rail
Imidite sansiblite Nivo (MSL) Not Applicable Minimòm chaj obligatwa No
Efikasite 84% Detaye Deskripsyon Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input
Kouran - Sòti (Max) 2.5A Apwobasyon CE