STTH2002G
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2002G Image
Imaj ka reprezantasyon. Gade espesifikasyon pou detay pwodwi.
Pwodwi Apèsi sou lekòl la
Nimewo Pati: STTH2002G
Manifakti / Brand: STMicroelectronics
Pwodwi deskripsyon DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK
Datasheets: STTH2002G.pdf
RoHs Status Plon gratis / RoHS konfòme
Stock kondisyon 2744 pcs stock
Bato de Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2744 pcs
Mande Quote
  • Kantite:
Tanpri, ban nou pri sib ou a si kantite pi gran pase sa yo parèt.
  • Nimewo Pati
  • Non biznis lan
  • Kontakte Non
  • E-mail
  • Mesaj
Espesifikasyon nan STTH2002G
Nimewo Pati STTH2002G Manifakti STMicroelectronics
Deskripsyon DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 2744 pcs Done fèy STTH2002G.pdf
Voltage - Peak Ranvèse (Max) Standard Voltage - Forward (Vf) (Max) @ Si 20A
Voltage - Breakdown D2PAK Seri -
RoHS Status Tube Tan rekiperasyon ranvèse (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Rezistans @ Si, F - Polarizasyon TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Operating Tanperati - Junction 40ns Mounting Kalite Surface Mount
Imidite sansiblite Nivo (MSL) 3 (168 Hours) Nimewo Pati fabrikan an STTH2002G
Detaye Deskripsyon Diode Standard 200V 20A Surface Mount D2PAK Konte genyen dyod 10µA @ 200V
Deskripsyon DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK Kouran - Reverse Leakage @ Vr 1.1V @ 20A
Kouran - Mwayèn rektifye (Io) (pou chak dyod) 200V Kapasite @ Vr, F 175°C (Max)
Shipment
★ tan livrezon ap bezwen 2-4 jou nan pi fò nan peyi nan tout mond lan pa DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
APRÈ-VAR GARANTI
Tags ki gen rapò
Pwodwi ki gen rapò
STTH2002G-TR
STTH2002G-TR
Konpayi fabrikasyon: STMicroelectronics
Deskripsyon: DIODE GEN PURP 200V 20A D2PAK