6SW180MX
RubyconRubycon
Rubycon
Imaj ka reprezantasyon. Gade espesifikasyon pou detay pwodwi.
Pwodwi Apèsi sou lekòl la
Nimewo Pati: 6SW180MX
Manifakti / Brand: Rubycon
Pwodwi deskripsyon CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD
Datasheets: 6SW180MX.pdf
RoHs Status Plon gratis / RoHS konfòme
Stock kondisyon 80092 pcs stock
Bato de Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 80092 pcs
Referans Pri (Nan dola ameriken)
2000 pcs
Mande Quote
  • Kantite:
Tanpri, ban nou pri sib ou a si kantite pi gran pase sa yo parèt.
  • Nimewo Pati
  • Non biznis lan
  • Kontakte Non
  • E-mail
  • Mesaj
Espesifikasyon nan 6SW180MX
Nimewo Pati 6SW180MX Manifakti Rubycon
Deskripsyon CAP ALUM POLY 180UF 20% 6.3V SMD Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 80092 pcs Done fèy 6SW180MX.pdf
Voltage - Rated 6.3V Kalite Polymer
Tolerans ±20% Sifas mòn Tè Size -
Size / dimansyon 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seri PC-CON, SW
Evalyasyon - Anbalaj Tape & Reel (TR)
Pake / Ka 2917 (7343 Metric) Operating Tanperati -55°C ~ 105°C
Mounting Kalite Surface Mount Lifetime @ tanp. 2000 Hrs @ 105°C
Pye Espas - Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Wotè - Wotè (Max) 0.114" (2.90mm) ESR (ekivalan Seri Rezistans) 9 mOhm
Detaye Deskripsyon 180µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Kapasite 180µF