2SLG150M
RubyconRubycon
2SLG150M Image
Imaj ka reprezantasyon. Gade espesifikasyon pou detay pwodwi.
Pwodwi Apèsi sou lekòl la
Nimewo Pati: 2SLG150M
Manifakti / Brand: Rubycon
Pwodwi deskripsyon CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
Datasheets: 2SLG150M.pdf
RoHs Status Plon gratis / RoHS konfòme
Stock kondisyon 6678 pcs stock
Bato de Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 6678 pcs
Mande Quote
  • Kantite:
Tanpri, ban nou pri sib ou a si kantite pi gran pase sa yo parèt.
  • Nimewo Pati
  • Non biznis lan
  • Kontakte Non
  • E-mail
  • Mesaj
Espesifikasyon nan 2SLG150M
Nimewo Pati 2SLG150M Manifakti Rubycon
Deskripsyon CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 6678 pcs Done fèy 2SLG150M.pdf
Voltage - Rated 2V Kalite Polymer
Tolerans ±20% Sifas mòn Tè Size -
Size / dimansyon 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seri PC-CON, SLG
Ripple aktyèl @ segondè frekans 2.7A @ 100kHz Evalyasyon -
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka 2917 (7343 Metric)
Lòt non yo 1189-1811-2 Operating Tanperati -55°C ~ 105°C
Mounting Kalite Surface Mount Imidite sansiblite Nivo (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ tanp. 2000 Hrs @ 105°C Pye Espas -
Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Wotè - Wotè (Max) 0.043" (1.10mm)
ESR (ekivalan Seri Rezistans) 9 mOhm Detaye Deskripsyon 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Kapasite 150µF Aplikasyon General Purpose
Shipment
★ tan livrezon ap bezwen 2-4 jou nan pi fò nan peyi nan tout mond lan pa DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
APRÈ-VAR GARANTI
Tags ki gen rapò
Pwodwi ki gen rapò
2SLG150M1.4X7.3
2SLG150M1.4X7.3
Konpayi fabrikasyon: Rubycon
Deskripsyon: SMD CAP
Nan stok: 109281 pcs
Download: 2SLG150M1.4X7.3.pdf
RFQ
2SLE100M1.4X7.3
2SLE100M1.4X7.3
Konpayi fabrikasyon: Rubycon
Deskripsyon: SMD CAP
Nan stok: 201929 pcs
Download: 2SLE100M1.4X7.3.pdf
RFQ
25PEV330M10X10.5
25PEV330M10X10.5
Deskripsyon: CAP ALUM POLY HYB 330UF 25V SMD