2.5SW220M
RubyconRubycon
2.5SW220M Image
Imaj ka reprezantasyon. Gade espesifikasyon pou detay pwodwi.
Pwodwi Apèsi sou lekòl la
Nimewo Pati: 2.5SW220M
Manifakti / Brand: Rubycon
Pwodwi deskripsyon CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD
Datasheets: 2.5SW220M.pdf
RoHs Status Plon gratis / RoHS konfòme
Stock kondisyon 4029 pcs stock
Bato de Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 4029 pcs
Mande Quote
  • Kantite:
Tanpri, ban nou pri sib ou a si kantite pi gran pase sa yo parèt.
  • Nimewo Pati
  • Non biznis lan
  • Kontakte Non
  • E-mail
  • Mesaj
Espesifikasyon nan 2.5SW220M
Nimewo Pati 2.5SW220M Manifakti Rubycon
Deskripsyon CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 4029 pcs Done fèy 2.5SW220M.pdf
Voltage - Rated 2.5V Kalite Polymer
Tolerans ±20% Sifas mòn Tè Size 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Size / dimansyon 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seri PC-CON, SW
Ripple aktyèl @ segondè frekans 3.5A @ 100kHz Evalyasyon -
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka 2917 (7343 Metric)
Lòt non yo 1189-1552-2
25SW220M
Operating Tanperati -55°C ~ 105°C
Mounting Kalite Surface Mount Imidite sansiblite Nivo (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ tanp. 2000 Hrs @ 105°C Pye Espas -
Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Wotè - Wotè (Max) 0.114" (2.90mm)
ESR (ekivalan Seri Rezistans) 9 mOhm Detaye Deskripsyon 220µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Kapasite 220µF Aplikasyon General Purpose