2277500-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Imaj ka reprezantasyon. Gade espesifikasyon pou detay pwodwi.
Pwodwi Apèsi sou lekòl la
Nimewo Pati: 2277500-R
Manifakti / Brand: Microsemi
Pwodwi deskripsyon ADAPTEC RAID 8805 SINGLE
Datasheets: 2277500-R.pdf
RoHs Status RoHS konfòme
Stock kondisyon 151 pcs stock
Bato de Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 151 pcs
Referans Pri (Nan dola ameriken)
5 pcs
Mande Quote
  • Kantite:
Tanpri, ban nou pri sib ou a si kantite pi gran pase sa yo parèt.
  • Nimewo Pati
  • Non biznis lan
  • Kontakte Non
  • E-mail
  • Mesaj
Espesifikasyon nan 2277500-R
Nimewo Pati 2277500-R Manifakti Microsemi
Deskripsyon ADAPTEC RAID 8805 SINGLE Plon gratis Status / RoHS Status RoHS konfòme
Kantite ki disponib 151 pcs Done fèy 2277500-R.pdf
Kalite SAS/SATA Seri Adaptec® 8
RoHS Status RoHS Compliant Nimewo nan pò yo 16
Entèfas PCI Express Detaye Deskripsyon SAS/SATA Adapter Card PCI Express
Shipment
★ tan livrezon ap bezwen 2-4 jou nan pi fò nan peyi nan tout mond lan pa DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
APRÈ-VAR GARANTI
Tags ki gen rapò
Pwodwi ki gen rapò
Konpayi fabrikasyon: Phoenix Contact
Deskripsyon: CURR SENSE XFMR 1500A DIN RAIL
Nan stok: 1524 pcs
Download: 2277242.pdf
RFQ
Konpayi fabrikasyon: Agastat Relays / TE Connectivity
Deskripsyon: CONN BNC JACK STR 50 OHM SOLDER
Nan stok: 20567 pcs
Download: 227726-3.pdf
RFQ
Deskripsyon: CONN SMA PLUG STR 50 OHM CRIMP
Deskripsyon: CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER
Deskripsyon: CURR SENSE XFMR 1600A DIN RAIL
Deskripsyon: CONN ELEMENT FOR PACT XFRMR
Endistri nouvèl
Rohm ajoute 10 otomobil SiC mofè
SOU ajoute nan SiC MOSFETs
APEC: TI panse lateralman fè ac-dc chip ak 15mW kanpe-pa
Patwone Kontni: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Semi manifakti ekipman depanse espere dekline 14% ane sa a ak grandi 27% ane pwochèn