SC1206-R22
BelBel
Bel
Imaj ka reprezantasyon. Gade espesifikasyon pou detay pwodwi.
Pwodwi Apèsi sou lekòl la
Nimewo Pati: SC1206-R22
Manifakti / Brand: Bel
Pwodwi deskripsyon FIXED IND 220NH 1.35A 140 MOHM
Datasheets: SC1206-R22.pdf
RoHs Status Plon gratis / RoHS konfòme
Stock kondisyon 302549 pcs stock
Bato de Hong Kong
Shipment Way DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 302549 pcs
Referans Pri (Nan dola ameriken)
1500 pcs
Mande Quote
  • Kantite:
Tanpri, ban nou pri sib ou a si kantite pi gran pase sa yo parèt.
  • Nimewo Pati
  • Non biznis lan
  • Kontakte Non
  • E-mail
  • Mesaj
Espesifikasyon nan SC1206-R22
Nimewo Pati SC1206-R22 Manifakti Bel
Deskripsyon FIXED IND 220NH 1.35A 140 MOHM Plon gratis Status / RoHS Status Plon gratis / RoHS konfòme
Kantite ki disponib 302549 pcs Done fèy SC1206-R22.pdf
Kalite Wirewound Tolerans ±30%
Founisè Aparèy pake - Size / dimansyon 0.138" L x 0.071" W (3.50mm x 1.80mm)
Pwoteje Unshielded Seri SC1206
Evalyasyon - Q @ frek -
Anbalaj Tape & Reel (TR) Pake / Ka Nonstandard
Operating Tanperati -40°C ~ 125°C Mounting Kalite Surface Mount
Imidite sansiblite Nivo (MSL) 1 (Unlimited) Materyèl - Nwayo -
Plon gratis Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Enduktans Frekans - Tès 1MHz
Enduktans 220nH Wotè - Wotè (Max) 0.079" (2.00mm)
Frekans - Self Rezonant - Detaye Deskripsyon 220nH Unshielded Wirewound Inductor 1.35A 140 mOhm Max Nonstandard
DC rezistans (DCR) 140 mOhm Max Kouran Rating 1.35A
Kouran - Saturation 850mA
Shipment
★ tan livrezon ap bezwen 2-4 jou nan pi fò nan peyi nan tout mond lan pa DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
APRÈ-VAR GARANTI
Tags ki gen rapò
Pwodwi ki gen rapò
SC1206-R12
SC1206-R12
Konpayi fabrikasyon: Bel
Deskripsyon: FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM
Nan stok: 310178 pcs
Download: SC1206-R12.pdf
RFQ
SC120SKTRT
SC120SKTRT
Konpayi fabrikasyon: Semtech
Deskripsyon: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A SOT23
Nan stok: 60096 pcs
Download: SC120SKTRT.pdf
RFQ
SC1206-220
SC1206-220
Konpayi fabrikasyon: Bel
Deskripsyon: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
Download: SC1206-220.pdf
Deskripsyon: FIXED IND 100UH 220MA 4.55 OHM
Download: SC1210-101.pdf
Deskripsyon: FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
SC120ULTRT
SC120ULTRT
Konpayi fabrikasyon: Semtech
Deskripsyon: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
Download: SC120ULTRT.pdf
SC1206-2R2
SC1206-2R2
Deskripsyon: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
Download: SC1206-2R2.pdf
SC1210-1R0
SC1210-1R0
Deskripsyon: FIXED IND 1UH 1.25A 117 MOHM SMD
Download: SC1210-1R0.pdf
Deskripsyon: FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD
Download: SC1206-1R0.pdf
SC1206-4R7
SC1206-4R7
Deskripsyon: FIXED IND 4.7UH 580MA 845 MOHM
Download: SC1206-4R7.pdf
SC1206-R47
SC1206-R47
Deskripsyon: FIXED IND 470NH 1.08A 210 MOHM
Download: SC1206-R47.pdf
Deskripsyon: FIXED IND 10UH 700MA 572 MOHM
Endistri nouvèl
Rohm ajoute 10 otomobil SiC mofè
SOU ajoute nan SiC MOSFETs
APEC: TI panse lateralman fè ac-dc chip ak 15mW kanpe-pa
Patwone Kontni: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Semi manifakti ekipman depanse espere dekline 14% ane sa a ak grandi 27% ane pwochèn